Vyberte stránku

Petr Koch

KRANIOSAKRÁLNÍ OŠETŘENÍ

CELOSTNÍ PÉČE O TĚLO A DUŠI

Petr Koch

KRANIOSAKRÁLNÍ OŠETŘENÍ

CELOSTNÍ PÉČE O TĚLO A DUŠI

JAKÉ ZKUŠENOSTI MNE
PŘIVEDLY AŽ K VÁM

  Cesta k mé vědomé osobní transformaci začala v roce 2009 pádem ze střechy rodinného domu. Přežil jsem zázrakem a utrpěl „pouze“ zlomeninu stehenní kosti. Tento dar přežití, požehnání, mě přiměl k zamyšlení nad tím, jaký má můj život vlastně smysl.

  Tato zkušenost ve mě intenzivně posílila potřebu najít odpověď na otázku „Proč jsem tady?“. Začal jsem hledat cestu, jak vyléčit zranění nejen po fyzické stránce, ale i na úrovni původní příčiny. Navštěvoval jsem všechny možné semináře. První z léčivých metod, kterou jsem poznal ještě před úrazem, byla Kraniosakrální metoda. Tehdy jsem ale necítil vůbec nic. Upřímně, byl jsem během ošetření docela otrávený a považoval jsem to za nějakou blbost. Teprve po zranění jsem zacítil první fyzický vjem a uvěřil, že tato metoda může být nápomocná a funkční.

   Během svého léčení jsem narazil také na rodinné konstelace, které začaly postupně bourat moje „pravdy“ o realitě. Došlo u mě k výrazné proměně mých schopností vnímat tělo a energie.

   Tento proces, kdy jsem se snažil pochopit příčiny, proč žiji tak, jak žiji, pochopitelně zahrnoval i partnerské vztahy.

    Navštěvoval jsem satsangy, semináře esenciálního léčení, učil se dovednosti „jak správně myslet“, „jak být vědomý“, „jak si správně přát“ a díky zájmu o práci s tělem a jeho energiemi jsem se dostal i k tantře. Tato starověká moudrost mě oslovila, pomohla mi rozpustit fyzické bloky a pochopit další souvislosti, které souvisí primárně s naší sexualitou.

    Než se mi pádem ze střechy roztočil tento kolotoč, moje představa o životě byla jasná: všechno se dá vymyslet hlavou, úspěch stojí pouze na tom, jak přemýšlím. Od 18 let jsem ležel v knihách o úspěchu, způsobu myšlení, podnikání, leadershipu, komunikaci, prezentaci, hltal jsem učení Roberta Kyiosakiho, Dale Carnegieho a mnoha dalších autorů. To vše plnilo moji hlavu principy, zásadami a zákony, které jsem se poctivě snažil a stále snažím uvádět do životní praxe.

   Velmi brzy jsem začal podnikat v oblasti přímého prodeje, během třetí dekády života nastartoval manažerskou kariéru v nadnárodní společnosti, která se vyvíjela velmi příznivě – nebýt toho pádu. Dalším a výrazným aspektem, který ovlivnil mé další směřování, byla moje celoživotní touha stát se svobodným tvůrcem vlastního života.

   Vzdělal jsem se v oblasti koučinku a v rámci procesu neustálého sebezdokonalování jsem odjel do USA a absolvoval semináře Gottman institutu. Dr. John Gottman přinesl na základě letitého výzkumu cenné informace o tom, co se dnes a denně ve vztazích reálně odehrává a na jakých principech fungují.  Od počátku mě fascinovalo, že někdo strávil víc než polovinu života bádáním, jak být v dlouhotrvajícím vztahu spokojen a naplněn.

    A moje partnerské vztahy? Každá žena, kterou jsem v mém životě potkal byla pro mě tím, co jsem v daný moment nejvíce potřeboval. Zprostředkovaly mně cennou moudrost a obohatily mě o další „mapu lásky“. Dnes žiji spokojeně v manželství a mám 2 děti (jedno vlastní a jedno nevlastní), mám to štěstí, že oba jsou to kluci. Jsem rád, že si mi zadařilo v životě najít partnerku, se kterou si tolik rozumím. Je úžasné sledovat, že ty zkušenosti, které jsem nabral, mi pomohly „přitáhnout“ do života ženu, kde je to více o vzájemné podpoře než o vzájemných rozdílech. Nadále oba využíváme konstelace či kranio, abychom se lépe sladili a to nám pomáhá se lépe přenést přes rádoby konfliktní témata partnerského vztahu, která vyvstávají.

    Dobře vím, že někdy člověk musí udělat mnoho chyb, aby se z nich poučil. Zkušenost je nepřenosná, ovšem ne vždy je nutné procházet stejným procesem v té nejradikálnější formě – můžeme se navzájem inspirovat, získat spojence. Žiji život svého poslání, což ovšem neznamená, že si neprocházím těžkými časy nebo že bych nezažíval silné emoce.

    Život je plný právě ve své rozmanitosti a šíři.

   Momentálně se nacházím v bodě, kdy mě baví lidi inspirovat a motivovat k naplnění svého života skrze pravdivost, vědomí a vzájemnou blízkost.

   Děkuji Vám za zájem a pozornost. Pokud v mém příběhu nacházíte něco, s čím rezonujete, případně co vnímáte jako společné nebo naopak zcela rozdílné, to vše je skvělá příležitost k setkání a vzájemnému se obohacení.

   Jsem tu pro vás.

   S velkými díky a pokorou

    CHCI SE OBJEDNAT NA KRANIO

     +420 724 318 509

      ADRESA PRAHA

      Královická 15a
      100 00 Praha 10

      ADRESA BRNO

      Mezníkova 8
      Žabovřesky

      OBJEDNÁNÍ

      +420 724 318 509

      petr.koch@me.com

      ADRESA PRAHA

      Královická 15a
      100 00 Praha 10

      ADRESA BRNO

      Mezníkova 8
      Žabovřesky

      OBJEDNÁNÍ

      +420 724 318 509

      petr.koch@me.com